OpTy – T wsparte na szafce to nowoczesne rozwiązanie doskonale harmonizujące ze współczesnym stylem pracy. Praktyczne szafki o różnej konfiguracji umożliwiają szybki dostęp do podręcznych dokumentów. Połączone z blatem na funkcjonalnej nodze w kształcie litery T, tworzą ergonomiczne i zorganizowane stanowisko pracy.

Biurka z systemu LANO-T tworzą funkcjonalne stanowiska pracy. Wyróżnikiem kolekcji jest podstawa w kształcie litery „T”, która umożliwia bezpieczne i estetyczne przeprowadzenie okablowania w nodze. Prosty system regulacji wysokości pozwala dopasować biurko do wzrostu użytkownika wymuszając na nim prawidłową postawę ciała. Możliwość chromowanej stopy dodaje kolekcji eleganckiego charakteru.

LANO-C to to ponadczasowy charakter zamknięty w podstawie w kształcie litery „C”. Na system składają się biurka z mechanizmem regulacji wysokości, co wspiera komfort i swobodę pracy. Liczne kształty i wymiary blatów oraz szeroka gama kolorystyczna płyt, tkanin i metalu pozwalają skomponować stanowisko pracy oddające charakter przedsiębiorstwa.

Stanowiska wieloosobowe Q-eM stworzone są z myślą o ceniących wygodę pracy minimalistach. Niebanalna, widoczna w dyskretnie uniesionym blacie prosta forma stanowisk doskonale komponuje się z ich funkcjonalnością. Mechanizm blatu przesuwnego oraz przelotki ergonomiczne umożliwiają szybki dostęp do mediów znajdujących się w szerokim, podblatowym kanale kablowym.

Lano-E 300 T to ponadczasowa kolekcja charakteryzująca się klasyczną nogą o wyglądzie odwróconej litery T. Lano-E 300 T to w pełni funkcjonalne biurko elektryczne, które w pozwala nam na elastyczne zaplanowanie czasu pracy naprzemiennie w pozycji stojącej i siedzącej.Kolekcja biurek Lano-E 300 jest standardowo wyposażona w funkcję Soft Start&Stop oraz czujnik antykolizyjny.

Call Center – Zaaranżowanie przestrzeni biurowej pod call center wymaga zastosowania wielu praktycznych rozwiązań, które ułatwią pracownikom wykonywanie ich pracy. Oferujemy szeroki wybór przegród z płyty i tapicerowanych. Ciekawą opcją jest możliwość wyboru gotowych modułów biurkowych z przegrodami.

Vega – to przede wszystkim tradycyjna forma i niski koszt umeblowania. W połączeniu z nowoczesnymi dekorami jest ponadczasowa.