Komody Ario to dyskretny dodatek nowoczesnych gabinetów oraz sal konferencyjnych. Wsparte na płozie dodają pomieszczeniom eleganckiego charakteru. Całą kolekcję wyróżnia szeroki wybór wykończenia – komody z drzwiami skrzydłowymi, z drzwiami skrzydłowymi i częścią otwartą, z blatem górnym szklanym lub z panelem tylnym i półką szklaną. Wysoką jakość wykorzystanych materiałów – okleiny o fakturze drewna, czy forniru naturalnego uzupełnia wysoka jakość wykonania, w tym cichy domyk oraz system push to open.

Biurka GraF to klasyczne połączenie prostoty z wyszukaną stylistką. Charakter produktu podkreślają szklane wstawki oraz chromowane elementy dekoracyjne. Szeroka gama dodatkowego wyposażenia w postaci dostawek, kontenerów, czy szafek przybiurkowych pozwala zaaranżować każdy gabinet w funkcjonalne miejsce pracy odzwierciedlające charakter i osobowość danego przedsiębiorstwa.

Witryny Konsul i Dyplomat to klimat klasycznego i reprezentacyjnego gabinetu. Uzupełniając biurka tworzą funkcjonalne miejsce pracy dostosowane do jej prestiżowego charakteru. Szeroki wybór witryn KonsuL i DyplomaT oraz różnorodność możliwości ich wykończenia (części aktowe, garderobiane lub otwarte) dają wspólnie niespotykaną swobodę w budowaniu gabinetu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Linia biurek prostych SIRIO doskonale wpisuje się w obowiązujące wzornicze trendy. Charakterystyczny kształt nóg, lekka, wyrazista forma oraz szlachetne materiały tworzą wspólnie nieprzeciętną całość, która sprawdzi się w biurze każdego, wymagającego użytkownika. Różnorodność wymiarów i kolorystyki oraz szeroka gama akcesoriów wpływających na organizację miejsca pracy pozwala wybrać biurko skrojone na miarę każdych potrzeb.

Biurka ToRiS to minimalizm zamknięty w prostej formie. Osobowość produktu budują idealnie dobrane proporcje, surowa ale elegancka konstrukcja oraz symboliczne detale dekoracyjne. Uzupełnieniem ascetycznej formy biurek są proste, dopełniające całość dostawki, które z jednej strony dodają przestrzeni pracy, a z drugiej estetyki i harmonii.

Biurko Auttica stanowi mocną konstrukcję składającą się z dwóch blatów zestawionych ze sobą w formie litery L. Blat główny jest dłuższy od bocznego i posadowiony wyżej względem niego.Blat boczny stanowi dodatkową przestrzeń roboczą, a zarazem kryje pod sobą pojemną szafkę.Komody proste, wielokomorowe, z możliwością zawieszenia w szufladach kartotek.Biurka wykonane z pogrubionych płyt komórkowych oklejonych wytrzymałym laminatem HPL. Nawiązują do nich ozdobne nadstawki na szafkach.

Bravo – biurko proste, a jednak w swej formie nowatorskie i wyraziste. Zwracają uwagę mocne, metalowe stelaże w kształcie kwadratu. Wysokopołyskowe fronty komód oraz blenda w biurku rozświetlają pomieszczenie i dodają mu charakteru. Praktycznym rozwiązaniem jest kontenerek, który można zestawić z biurkiem bądź ulokować samodzielnie. Blaty i korpusy wykonane z płyty melaminowanej. Stelaże malowane proszkowo.