Wszystkie stoły z kolekcji AXY-LINE cechuje wizualna lekkość oraz harmonijne połączenie elementów. Stoły o podstawie w kształcie litery Y to przykład nieszablonowego designu, który wprowadza do przestrzeni biurowych niecodzienny, pełen elegancji klimat. Stabilna a zarazem lekka konstrukcja AXY-LINE typ-Y gwarantuje równowagę pomiędzy funkcjonalnością i komfortem pracy. Gięta podstawa to kwintesencja dobrego wzornictwa oraz przykład koncentracji na szczegółach i dopracowanej formie.

Stoły wieloelementowe SiRiO stworzone są z myślą o dużych, przestrzennych salach konferencyjnych. Charakter produktu budują różne elementy, w tym dekoracyjna wstawka szklana, składające się na jeden blat i tworzące idealną całość. Wykorzystanie rozmaitych materiałów i dekorów, możliwość zainstalowania mediaportów, delikatne, smukłe nogi oraz różnorodność pod względem wymiarów pozwala skomponować stół odpowiadający na konkretne potrzeby użytkowników.

Kolekcję I-eM tworzą stoły mobilne z praktycznie składanym blatem, doskonale sprawdzające się jako meble seminaryjne, bądź konferencyjne. Łączenie stołów w różne, zależne od potrzeb konfiguracje daje nieograniczone możliwości tworzenia układów dopasowanych do charakteru spotkania. Mechanizm składanego blatu pozwala sztaplować stoły I-eM, ograniczając do minimum ilość miejsca potrzebnego do ich przechowywania.

Linia nowoczesnych minimalistycznych stolików Loft. Blaty stolików LOFT wykonane są z płyty dwustronnie melaminowanej o grubości 12mm, wykończonej obrzeżem PCV. Stelaż to pręt stalowy o średnicy 12mm malowany proszkowo na kolory RAL wg wzornika Wuteh.

Stoły składane – funkcjonalne rozwiązanie do dużych i małych sal konferencyjnych, które można ułożyć w dowolnie zaplanowany przez siebie sposób. Łatwość montażu pozwala na bezproblemowe i szybkie ustawienie stołu w salach konferencyjnych. Dodatkowym ułatwieniem jest szybki montaż i dowolny sposób ustawienia w sali.

Stoły konferencyjne GraF to szeroki wybór modułów, wymiarów i kolorystyki. Proponujemy stoły proste i kształtowe, które dzięki niewyniosłej formie oraz dodatkom w postaci chromu i szkła sprawdzą się w każdej sali spotkań podkreślając jej odpowiedzialny charakter.